Чергове засідання екологічного гуртка

Сьогодні надзвичайно актуальними є питання збереження навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів нашої планети, захист природи від бездумного втручання людства. Ми, екологи, маємо на меті якнайкраще вивчити усі аспекти даних проблем та знайти найефективніші шляхи їх вирішення, тож використовуємо будь-які джерела інформації, які могли б нам у цьому допомогти.

Нещодавно група екологів під керівництвом Корнелюк Надії Миколаївна переглянула документальний фільм, що вийшов у 2016 році у США «Перед потопом» (BeforetheFlood). Головний герой, режисер та продюсер кінострічки – Леонардо Ді Капріо – розповідає глядачеві про свою навколосвітню подорож у якості посла світу ООН і ділиться враженнями. Він відвідав десятки країн, де спілкувався з впливовими людьми на тему причин та наслідків зміни клімату, а також можливих варіантів рішень цієї екологічної ситуації. Відомий голлівудський актор вирішив особисто розібратися у такій важливій темі як глобальне потепління, основною причиною якого, як усім відомо, є активне добування вуглеводню на нашій Землі. Потужні корпорації, що стоять за видобутком ресурсів, мають важелі тиску на ЗМІ та інші установи, які могли б стати на заваді «великого бізнесу», для зведення реально існуючих проблем до утопічних та безглуздих вигадок учених. У фільмі підкреслюються масштаби бездіяльності людства з приводу такої екологічної проблеми як глобальне потепління, а також наводяться можливі варіанти уникнення катастрофи.

Отже, у що може перерости підвищення температури усього на декілька градусів і якими можуть бути наслідки? На це і багато інших питань ми намагалися знайти відповідь під час перегляду фільму, основне призначення якого, як стверджує автор, – закликання лідерів усіх країн об’єднатися, повірити в науку і знайти в собі мужність врятувати Планету, оскільки якщо негайно не розпочати боротьбу з парниковими газами, зовсім скоро людство і абсолютно усе живе на Землі опиниться на межі вимирання! Безумовно, кінострічка змусила усіх і кожного замислитися над власним внеском у захист, збереження та відновлення природи нашої планети.

Дякуємо Надії Миколаївні та творчій групі: Колісник Катерині, Шевчук Даші та Драголюбу Євгенію за надану можливість більш глибше замислитися над екологічними проблеми сьогодення.