Засідання наукового гуртка «Хімія довкілля» присвячене 158 річниці з дня народження видатного українського науковця, педагога і філософа, природознавця Володимира Івановича Вернадського.

«Я вірю у велике майбуття і України, й Української академії наук….»
17 березня 2021 року на кафедрі екології ЧДТУ відбулося перше засідання наукового гуртка «Хімія довкілля» (керівник доцент Людмила Ящук) присвячене 158 річниці з дня народження видатного українського науковця, педагога і філософа, природознавця Володимира Івановича Вернадського.
👉Активну участь у підготовці матеріалів взяли студенти першого курсу групи ЕК-03.
Із вітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри екології професор Олена Михайлівна Хоменко та побажала плідної праці та успіхів в науковій роботі.
Студенти підготували та виступили із змістовними доповідями про біографію та науковий шлях В.І. Вернадського (доповідач Марія Камінська); основні наукові досягнення та відомі вислови і цитати науковця, які є актуальними і сьогодні (доповідач Волочай Поліна); цікаві та невідомі факти, пов’язані із життям науковця (доповідач Микола Хижняк).
Цікавими були матеріали про вченого в представленому постері (автор Бугайова Неля). Присутні могли переглянути наукові праці, пам’ятники, різні пам’ятні речі виготовлені в честь Володимира Вернадського.
По завершенню засідання всі присутні взяли участь у вікторині із солодкими призами.
А що знаєте про В.І. Вернадського Ви?