КОЛОСОВСЬКА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА

Науковий співробітник університету Олд Доминион (Old Dominion University, Norfolk, Virginia, USA), науковий співробітник екологічної установи Weston Solutions Honolulu, автор понад 20 друкованих праць. Учасник наукових експедицій по дослідженню екології Північного Льодовитого океану та Аляски. Рік випуску – 2010 р.

Я получила великолепное образование на кафедре экологии ЧГТУ. Закончила бакалавра в 2008 и до сих пор помню большинство пар. Уже много лет в профессиональном мире и все ещё не встретила никого, кто получил такой же обширный уровень базовых знаний.
У меня магистр по химической океанологии, и я работала в Арктике несколько лет. Сейчас работаю над вторым магистром, на этот раз в инженерном деле.
Я также уже несколько лет работаю в Американской компании, которая занимается очисткой загрязнённых объектов, включая бывшие военные базы. Начала работу на Гавайях, теперь в Нью Джерси, пока заканчиваю вторую магистратуру. Работаю научным экспертом по переработке загрязнителей (органические растворители, взрывные вещества, опасные газы и т.п.). Работы непочатый край, и я скорее всего буду этим заниматься пока не выйду на пенсию.
Всем нынешним студентам, а также абитуриентам, хочу сказать, что в ЧДТУ вы получите отличный диплом, который будет цениться и на Украине, и за рубежом. Цените ваше образование, получите все, что можете, от преподавателей, и если у вас лежит душа к охране окружающей среды, за поясом будет кладезь знаний, который есть далеко не у каждого. Эти знания дадут вам толчек в профессиональное будущее, и только от вас зависит как вы этим толчком воспользуетесь

МОВСЕСЯН ДІАНА ЮРІІВНА

Метеоролог I категорії Черкаського обласного центру з гідрометеорології. Рік випуску – 2019 р.

Чудовий сайт!!! 👍👍
Приємно бути на головній сторінці☺️
Хотілося висловити Вам подяку за Вашу плідну працю! Дякую за знання, які Ви нам дали. За завжди відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів. Навчання на кафедрі було насиченим, цікавим та ефективним!!
Бажаю Вам процвітання та досягнення нових вершин!!))

ДЗЮБАН СВІТЛАНА МИКОЛАІВНА

Інженер з охорони навколишнього середовища ВСП «Черкаський колійний ремонтно-механічний завод» (ЧКРМЗ) ПАТ «Українська залізниця». Рік випуску – 2014 р.

Моє навчання в Черкаському державному технічному університеті проходило весело та цікаво. Гарні та професійні викладачі, безліч неповторних і незабутніх подорожей, екскурсії в ботанічні сади, дендропарк “Софіївка”.
Після закінчення навчання у 2014 році я працювала в Екологічній інспекції в Черкаській області у відділі екологічного та радіологічного контролю на митній території на посаді головного спеціаліста, в Черкаському колійному ремонтно-механічному заводі ПАТ “Укрзалізниця” на посаді інженера з охорони навколишнього середовища дотепер.

СЛЮСАРЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ

Інженер з охорони навколишнього середовища ВП «Черкаська ТЕЦ» Рік випуску – 2016 р.

На кафедрі екології навчають найкращі викладачі, які завжди готові допомогти студентам та дають гарні як теоретичні, так і практичні знання. Дякую викладачам кафедри за знання, які Ви нам дали!

Голубєва Альона Володимирівна

Еколог КП "Дирекція парків". Рік випуску – 2019 р.

Зараз, працюючи за спеціальністю на користь рідного міста, приємно усвідомлювати, що студентські роки не минули дарма. Низький уклін викладачам за неосяжний об’єм цінних знань, за практику, за досвід, за поради, за те, що можна завжди звернутись за порадою, за те, що тепер впевнено і сміливо втілюються всі мрії і задумки в життя!

СТАДНИК ВІТА АНАТОЛІЇВНА

Виконавчий директор ТОВ «Нафтопромінвест». Рік випуску – 2009 р.

Мене звати Віта Стадник, в 2009 році я закінчила навчання в ЧДТУ за спеціальністю екологія та охорона навколишнього середовища. Хочу поділитися з вами враженнями про своє навчання та про кафедру екології, на якій навчалася.
Я працюю екологом 11 років. На сьогоднішній день займаю посаду виконавчого директора в проектній організації. В нашій фірмі працює десять чоловік, п’ятеро з них екологи, що навчалися в ЧДТУ на кафедрі екології.
Найголовніше, що хочу сказати про високий рівень навчання на нашій кафедрі. Матеріал викладається дійсно потрібний, який був мені корисний протягом всього робочого періоду.
Також хочу зазначити високий рівень професіоналізму та вміння доносити знання викладачів кафедри екології. Це дійсно люди яким не всеодно.
На кафедрі є можливість займатися науковою діяльністю. Весь період навчання я проводила дослідження, як теоретичні так і на практиці по місту і на природі.
Взагалі залишилися тільки позитивні враження від навчання, я дуже щаслива, що отримала таку потрібну та перспективну професію.
Також хочу передати вітання всьому викладацькому складу кафедри екології та висловити вдячність.

ЛІСОВИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Начальник відділу логістики ПАТ «Юрія» Волошкове Поле. Рік випуску – 2014 р.

Хочу подякувати викладачам, за високий рівень викладання, і професійне відношення викладачів до своєї справи, що дали мені знання не тільки суто в професійних потребах, але і поштовхи в життя до саморозвитку та розширення власного кругозору, що є незамінними в нашому житті. Якщо б мене запитали, чи я поступив би ще раз на кафедру екологій, без сумніву відповів звісно так 😊.
Наразі працюю на ПрАТ “Юрія” старшим логістом, починав працювати на даному підприємсті лаборантом ХБА.

ГУДИМ АЛЬОНА МИКОЛАЇВНА

Головний спеціаліст відділу дозвільної діяльності Департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської обласної державної адміністрації. Рік випуску – 2019 р.

Любі наші викладачі, ми від усієї душі хочемо сказати Вам спасибі за те, що Ви є, за те, що вклали в нас чимало знань і старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Спасибі за наше виховання і освіту, за навички, які нам допомогли влаштуватися в житті. Бажаємо Вам, наші дорогі, довгих років успішного викладання, невичерпного ентузіазму та оптимізму, світлого щастя в житті і добрих чудес на шляху та гарних студентів»
З найкращими побажаннями, Ваші (ЕК-33) МГЕК-703!