Науковиці кафедри екології-учасники курсів підвищення кваліфікації на базі Технічного університету Дрездена

👉Упродовж листопада 2023 року завідувачка кафедри екології Олена Хоменко та доценти Ольга Мислюк і Оксана Єгорова брали участь у міжнародній онлайн програмі підвищення кваліфікації. Програму стажування реалізовано в рамках проекту «Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis», що фінансований Німецьким фондом академічних обмінів (DAAD).
👉За результатами навчання в рамках 8 тематичних блоків і виконання підсумкового практичного завдання здобуті теоретичні знання і практичні навички створення і впровадження сучасних цифрових інструментів та технологій в освітній процес, розробки власного навчального відеоконтенту та отримано сертифікати «Creating Effective Video Content for a Digital Laboratory» обсягом 90 академічних годин (3 кредити ECTS).
Набуті знання дозволять покращити якість онлайн навчання здобувачів вищої освіти.