Участь завідувачки кафедри екології у тренінгу НАЗЯВО із написання звіту про результати акредитаційної експертизи

👉19 січня 2024 року завідувачка кафедри екології Олена Хоменко взяла участь у тренінгу, що організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, для експертів із написання звіту про результати акредитаційної експертизи.
👉Програма тренінгу включала підготовчий етап щодо опрацювання нормативно-правових актів із акредитації освітніх програм, перегляду вебінару від НАЗЯВО щодо SMART-рекомендацій у зовнішньому забезпеченні якості вищої освіти, опрацювання відомостей про самооцінювання освітньої програми у формі ПРЕ та виконання домашнього завдання щодо написання звіту про результати акредитаційної експертизи.
👉Під час онлайн навчання детально розглянуто питання обґрунтування запиту на додаткові документи, формування переліку питань до зустрічей, написання звіту за критеріями: сильні сторони (взірцеві практики), недоліки та рекомендації, формулювання рекомендацій відповідно до smart-підходу та вимоги до резюме.
👏Дякуємо організаторам і тренеру Оксані Требенко за плідну та корисну роботу!