Студенти та викладачі кафедри екології долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день усі українці пишуть Радіодиктант національної єдності.
👉В цей святковий день викладачі та студенти-екологи вкотре долучилися до написання XXII Радіодиктанту національної єдності. Текст диктанту був присвячений рідному дому, авторкою його стала письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант акторка Ада Роговцева.
👉Цьогоріч диктант писали люди різних професій, школярі, студенти і навіть полярники з антарктичної станції “Академік Вернадський”, яким також відгукнулася тема рідного дому. Деякі українці писали диктант, перебуваючи на фронті та в укриттях.
👉Сам текст диктанту розчулив людей, особливо тих, хто через війну покинув або втратив рідний дім.