День української писемності та мови

9 листопада Україна відзначатиме День української писемності та мови. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
👉З 12 жовтня 2022 року у Черкаському державному технологічному університеті стартували курси української мови для викладачів та науковців університету. Для викладачів та співробітників ЧДТУ курси є безкоштовними.
👏Кафедра екології ЧДТУ вдячна викладачам кафедри української мови та загального мовознавства ЧДТУ за можливість долучення до поглибленого пізнання краси рідної мови.