Студенти-екологи пройшли тренінг із надання першої медичної допомоги

❗️15 листопада 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті студенти спеціальностей «Екологія», «Лісове господарство» і «Геодезія та землеустрій» пройшли тренінг із надання першої невідкладної медичної допомоги в цивільному житті з елементами тактичної медицини.
👉Інструктор при ознайомленні наголосив на цінності життя та важливості набуття знань і вмінь рятування людського життя.
👉Слухачі ознайомилися із вмістом військової аптечки. Студентам надали докладну інформацію про види та різні ступені ушкоджень, які можуть отримати люди в цивільному житті та на військовій службі. Також набуті практичні навички по виявленню ушкоджень на тілі потерпілого і методам надання екстреної медичної допомоги собі та постраждалому. Кожен студент навчився зупиняти кровотечі за допомогою турнікета, тампонади ран і кровозупинного бандажу. Засвоїли знання з накладання гнучкої імобілізаційної шини на перелом кінцівок та процедурою виклику швидкої медичної допомоги.