Професор кафедри екології Олександр Лобода взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Австрія

27 вересня 2022 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Австрія Василь Химинець відвідав місто Ґрац та зустрівся з представниками української громади міста. До зустрічі долучився професор кафедри екології Черкаського державного технологічного університету Олександр Лобода, який наразі проводить наукові дослідження в Університеті імені Карла і Франца. На зустрічі обговорювалися питання культурної, освітньої та громадської діяльності українців Австрійсько-Українського культурного центру, а також допомоги цивільному населенню України, що постраждали внаслідок російської агресії на території України.
👉Слід відзначити, що Олександр Лобода є одним із засновників Центру австрійсько-українських культурних студій.