Участь в Міжнародній науковій конференції “Регіональні проблеми охорони довкілля та збалансованого природокористування”

👉22 вересня 2022 року магістр кафедри екологіі Денис Пономаренко та науковий керівник Ольга Мислюк взяли онлайн участь в Міжнародній науковій конференції “Регіональні проблеми охорони
довкілля та збалансованого природокористування” на базі Одеського державного екологічного університету, в якій брали участь науковці з шести країн.
❗️Наукова робота Дениса Пономаренко присвячена дослідженню впливу транспортних потоків на рівень забруднення атмосферного повітря в місті Черкаси. На конференції заслухано понад 30 цікавих доповідей, які були різноманітними за тематикою та висвітлювали актуальні проблеми охорони довкілля, збалансованого природокористування, екологічної освіти регіонів України та інших країн.