Угода про співпрацю ЧДТУ та КП «Дирекція парків»

👉Ректором Черкаського державного технологічного університету Олегом Григором та директором комунального підприємства «Дирекція парків» Черкаської міської ради Геннадієм Шевченко підписано угоду про співпрацю. В рамках угоди передбачається співпраця в освітній і науково-дослідній діяльності, а також організація практик і стажувань здобувачів вищоі освіти за спеціальностями 101 «Екологія» та 205 «Лісове господарство».
👉Слід відзначити багаторічну співпрацю ЧДТУ з КП «Дирекція парків», зокрема студенти екологи та лісівники долучалися до обстеження сухостійних та аварійних дерев у черкаському парку «Сосновий бір» та акції «Висадження дерев 1 млн людей за одну добу» в рамках проекту «Озеленення планети».