Святкова інавгурація першокурсників 2022 року

👉12 вересня 2022 року дружня родина студентів екологів Черкаського державного технологічного університету поповнилася 12 першокурсниками та 3 студентами, які продовжили здобувати професійні екологічні знання після отримання диплому молодшого спеціаліста. Наші студенти урочисто склали Присягу Студента ЧДТУ та отримали Інавгураційний Сертифікат на згадку.
👉Після слів привітань відбувся символічний обряд входин першокурсників до викладацько-студентської родини Черкаського державного технологічного університету, під час якого декан факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування Денис Грецький зустрів нових членів родини запашним короваєм.
👉З особливостями навчання за спеціальністю, організацією навчального процесу та студентського дозвілля наших студентів ознайомили завідувачка кафедри екології Олена Хоменко та куратор групи Людмила Ящук.
👏Колектив кафедри вітає першокурсників і бажає їм легкого навчання, розвитку і самовдосконалення.
🙏Щиро дякуємо нашим Збройним силам України за можливість зустріти першокурсників у стінах університету!