Участь студентів екологів у онлайн тренінгу «Рециклінг та повторне використання побутових відходів, що утворюються в громадах»

👉22 лютого відбувся онлайн-тренінг «Рециклінг та повторне використання побутових відходів, що утворюються в громадах» від Kharkiv Zero Waste, на якому студенти ІІІ курсу групи ЕК-13 у рамках вивчення дисципліни «Екологічна безпека» разом із доцентом кафедри екології Наталією Свояк дізналися, чому відходи та сміття не одне й те саме та як це “управляти власними відходами”!
👉В рамках проєкту з екологічного відновлення Люботина експертка з управління відходами Ольга Хандогіна розказала чому важливо запобігати утворенню відходів, як розпочати сортування та на що звернути увагу.
Дізналися:
📍5 головних принципів поводження з відходами;
📍чому важливо роздільно збирати та сортувати побутові відходи;
📍що корисного є у складі побутових відходів;
📍правила та поради сортування;
що таке ресайклінг, даунсайклінг та апсайклінг;
📍цінність органічних відходів та інші цікавинки!
👉Проєкт втілюється ГО «ЦГМІ» (Zero Waste Kharkiv) у співпраці з «Центром екологічних ініціатив «Екодія»» за фінансової підтримки Федерального міністерства економіки та кліматичних дій Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ) «Посилення громадянського суспільства в реалізації національної кліматичної політики».
👏Дякуємо організаторам онлайн-тренінгу за проведення цікавого і змістовного навчального заходу.
🇺🇦Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!