Студенти та викладачі кафедри екології долучились до проекту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»

👉21 лютого 2023 року кафедра екології долучилася до загальноуніверситетських заходів у межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!». В рамках проєкту студенти та викладачі провели екскурсію для старшокласників Черкаської загальноосвітньої школи No5 в лабораторіях кафедри екології. Під час зустрічі завідувачка кафедри екології Олена Хоменко розповіла про особливості навчання зі спеціальності «Екологія» і можливостей міжнародної та внутрішньої академічної мобільності в рамках освітньої програми «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».