Студенти спеціальності «Екологія» взяли участь в онлайн лекції польського науковця

👉25 листопада 2022 року студенти другого та третього курсів спеціальності «Екологія» разом із завідувачкою кафедри екології Оленою Хоменко долучилися до онлайн лекції науковця Даліана Пієтржака з Університету науки та технологій (Польща), кафедри гідрогеології та інженерної геології, на тему: Моделювання міграції органічних забруднюючих речовин у підземних водах.
👉В рамках лекціі слухачам донесено інформацію про вплив пестицидів на екологічний стан ґрунту та підземних вод, продемонстровано сучасне лабораторне устаткування для дослідження явищ сорбціі органічних забруднювачів і методику аналізу екологічних ризиків для підземних вод та розроблену матрицю ранжування ризиків.
👉Продемонстровано лектором власні результати досліджень впливу органічних забрудників на стан ґрунту та якості води.
❗️Наприкінці лекціі науковець з Польщі запросив студентську молодь до лабораторії кафедри гідрогеології та інженерної геології для виконання експериментальних досліджень.