Участь у вебінарі «Зелена хімія-новий драйвер для розвитку бізнесу»

24 квітня 2024 року в рамках вивчення освітньої компоненти «Основи промислової екології» студенти-екологи групи ЕК-13 разом із доцентом кафедри екології Людмилою ЯЩУК були учасниками вебінару «ЗЕЛЕНА ХІМІЯ – НОВИЙ ДРАЙВЕР ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ» (GreenChem), організованого Центром ресурсоефективного та чистого виробництва у партнерстві із Центром зеленої хімії та зеленої інженерії Єльського університету (США) в рамках проєкту ЮНІДО «Глобальна програма інновацій та мереж у зеленій хімії» (GreenChem).
На заході було розглянуто поточний стан розвитку зеленої хімії та найбільш актуальні напрями її застосування, серед яких нові шляхи синтезу, заміна традиційних розчинників нафтового походження біорозчинниками, розширення використання відновлюваної сировини для отримання базових хімікатів. Також було продемонстровано реальні приклади застосування зеленої хімії у різних галузях промисловості. Інформація , яка обговорювалася на вебінарі, зацікавила студентів в професійному аспекті та може бути використана в науковій роботі.