✅✅✅Неформальна освіта студентів спеціальності «Екологія»

Війна в Україні внесла свої корективи в буденне життя студентів, позбавивши їх можливості відвідувати рідні стіни альма-матер та долучатися до різноманітних тренінгів та семінарів, з метою професійного самовдосконалення. В період війни, в умовах дистанційного навчання онлайн-платформи неформальної освіти стали надійним джерелом набуття й вдосконалення професійних умінь та навичок як викладачів, так і здобувачів освіти. Тож студенти спеціальності 101 «Екологія» бакалаврського та магістерського рівнів підготовки скористалися можливостями безкоштовного доступу до платформи «Coursera» та «Prometheus», на яких розміщені сучасні й інформативні онлайн-курси, та поповнили свій багаж знань. Серед 4000 онлайн-курсів майбутні екологи обрали низку цікавих курсів від провідних закладів вищої освіти Європи та США: «Агроінженерія», «Побутові відходи – дій зараз», «Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив» тощо. Декілька здобувачів, які успішно закінчили обрані фахові курси й отримали сертифікати Coursera, скористалися можливістю зарахувати результати навчання, що отримані в неформальній освіті, згідно з відповідним Положенням ЧДТУ.
#екологіяЧДТУ