Конкурс “Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології”

Громадська організація «Науково-технічна спілка хіммотологів» запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології», що буде проводитись на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»  під патронатом Професійної Асоціації екологів України.

До участі в конкурсі допускаються студенти, аспіранти, молоді вчені закладів вищої освіти України та закордону, а також представники профільних організацій, науково-дослідних установ, Національної академії наук (віком до 35 років).

Конкурсні роботи, виконані українською, російською або англійською мовами, приймаються в електронному та друкованому (один екземпляр обсягом 20-30 сторінок) виглядах.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/A9pNpPHNpUJrjRDj7 до 21 лютого 2022 року та надіслати роботу на електронну адресу [email protected] до 14 березня 2022 року.