Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату

Запорізький національний університет запрошує студентів Вашого закладу до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату».

Проведення конкурсу передбачається за наступними напрямкaми:

– зниження шкідливого впливу на стан атмосферного повітря у контексті змін клімату;

– ефективні технології захисту гідросфери від негативного впливу змін клімату;

– ефективні технології утилізації і рекуперації сировинних та енергетичних відходів з метою  зменшення впливу на кліматичні умови;

– управління екологічною безпекою промислових регіонів в умовах змін клімату;

– адаптація до наслідків змін клімату.

Конкурсну наукову роботу разом з відомостями про автора та наукового керівника необхідно надіслати поштою на адресу оргкомітету з поміткою «На Конкурс «Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату»»  до кінця червня 2020 р. (від одного закладу вищої освіти може бути подано не більше трьох робіт).

Адреса оргкомітету: 69006, Україна, м. Запоріжжя, проспект Соборний, 226, Запорізький національний університет, корпус 9, факультет будівництва та цивільної інженерії, кафедра прикладної екології та охорони праці.

Автори вiдiбраних конкурсною комiсiєю робiт будуть запрошенi на пiдсумкову науково-практичну конференцiю, яка вiдбудеться у вересні 2020 р. (дати уточнюються) на базі виставкового комплексу «Козак-Палац» у рамках ІV Міжнародного екологічного форуму «Еко Форум-2020».

Для оперативного розгляду робiт членами конкурсної комісії просимо надсилати наукові роботи та відомості про автора та наукового керівника в електронному виглядi на e-mail: [email protected].

До початку роботи пiдсумкової науково-практичної конференцiї планується видання збiрника тез доповiдей наукових робiт учасникiв конкурсу. Бажаючим опублiкувати тези пропонуємо надiслати на e-mail [email protected] електронну версiю тез до кінця травня 2020 р.

Контакти:

Електронна адреса: [email protected], моб. тел.: +380977357141, +380630270095 – Бєлоконь Каріна Володимирівна.

View Fullscreen