Відбулося чергове засідання наукового гуртка

🔻Пестициди: користь чи шкода людству? Таке актуальне питання обговорювали на науковому гуртку «Хімія довкілля». Учасники гуртка разом із керівником доцентом Lyudmila Yashchuk Людмилою Ящук ознайомилися з історією відкриття пестицидів, розглянули фізико-хімічні та токсикологічні властивості окремих груп пестицидів. У підготовлених студентами доповідях висвітлені питання класифікації, сфери застосування, правил внесення і зберігання цих поширених отрутохімікатів.
❗️Не оминули увагою учасники гуртка питання небезпечного впливу на здоров’я людей цих небезпечних отрутохімікатів.
👍 Приємно, що новими учасниками стали студенти- першокурсники.
А чи знаєте ви, що за відкриття хлорорганічних пестицидів швейцарський хімік П. Мюллер отримав Нобелівську премію в галузі фізіології і медицини?
#екологіяЧДТУ