Екскурсія майбутніх екологів на підприємство «ЕКОНІЯ»

23 травня 2024 викладачі кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету, студенти спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія й спеціальності 101 Екологія з навчальною та професійно-орієнтаційною метою відвідали підприємство ТОВ ПІІ «ЕКОНІЯ» (м. Золотоноша, Черкаської обл.).
Інноваційне підприємство «ЕКОНІЯ» спеціалізується на виробництві питної води та дитячого харчування «Малятко», «Аквуля», «Чистий ключ» і «ЙОДО». Характер виробничих процесів та специфіка продукції, що випускається, тісно пов’язана з професійною компетенцією майбутніх випускників спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія.
Члени екскурсійної групи відвідали хімічну лабораторію, яка є ключовим компонентом всього виробництва, виробничі цехи, побачили технологічний процес розливу води та насичення її вуглекислим газом, ознайомилися із сучасним виробничим обладнанням.
Поїздка була результативною, так як студенти отримали додаткові знання реальних виробничих процесів.