Нагородження переможців Днів студентської науки та олімпіад на кафедрі екології

На кафедрі екології відбулося нагородження студентів-переможців за підсумками Днів студентської науки ЧДТУ та студентських олімпіад із навчальних дисциплін освітньої програми бакалаврського рівня підготовки. Завідувачкою кафедри екології Оленою Хоменко вручено Почесну грамоту ЧДТУ студентці ІІ курсу групи ЕК-20 Крістіні Флорі, що виборола І місце з доповіддю «Перспектива використання природних паливних ресурсів в якості сорбентів в очистці стічних вод» (науковий керівник доцент Людмила Ящук). Грамотами ЧДТУ нагороджено студентку І курсу групи ЕК-30 Дар‘ю Голік, що посіла ІІ місце з доповіддю «Екологічна оцінка умов формування лісових ґрунтів Дахнівського лісництва» (науковий керівник Людмила Жицька) та студента IV курсу групи ЕК-03 Максима Федоренко за ІІІ місце з доповіддю «Екологічна оцінка використання інтегрованих методів захисту рослин від фітофагів і фітопатогенів» (наукові керівники професор Тетяна Магльована та доцент Людмила Жицька).
Також грамотами ЧДТУ нагороджено переможців студентських олімпіад на кафедрі, а саме із навчальної дисципліни «Грунтознавство»: за І місце- студентку ІІ курсу Крістіну Флорю; за ІІ місце-студентку ІІ курсу Анну Дзюбу; за ІІІ місце-студентку І курсу Дар‘ю Голік. Студентки ІІІ курсу групи ЕК-13 відзначені грамотами університету як переможці олімпіади із навчальної дисципліни «Колоїдна хімія»: І місце- Марина Дорофієнко; ІІ місце-Альона Литвин; ІІІ місце- Анастасія Харченко.
Колектив кафедри екології вітає переможців та наукових керівників, бажає подальших успіхів і досягнень.